ADOFloor ile yaşam ve
iş alanlarınız daha canlı

Her ADOFloor ürünü içinde yenilik barındırır. Yaşam alanınıza canlılık katar,
geniş desen ve boyut seçenekleri ile eşsiz çalışma ortamları yaratır.

Doğalın güzelliği

ADOFloor doğalın güzelliğini, tarzını ve estetiğini, kaliteli, inovatif ve kullanışlı tasarımları ile işleyerek tüm yaşam alanlarını yeniden yaratıyor.

Avrupa’nın alanında en büyük üretim üssü ile toplamda 550 bin m2’lik bir alanda yüksek teknoloji altyapısı ile LVT üretimi yapan ADOFloor kullanıcıların farklı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Derinlik, gerçeklik, dayanıklılık, kolay temizlenme ve pratik uygulama gibi sayısız özelliğe sahip olan LVT ile evlerden otel binalarına, havaalanlarından yüksek kullanıma maruz kalınan terminal binalarına kadar pek çok farklı kullanım alanında ADOFloor kalitesini ve gücünü hedef kitlesi ile bir araya getiriyor.

İnovatif Yaklaşım

ADO Grup ailesinin bir markası olan ADOFloor köklerini aldığı bu güçlü ailenin sahip olduğu prensipler doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

ADO Grup 62 yıldır aralıksız olarak ürettiği değerler ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamakta ve üretim faaliyetlerine Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim üssü ile beraber 4 farklı kıtadaki tesislerinde devam etmektedir.

Modern tasarımlarını, yüksek teknoloji altyapısı ve inovatif yaklaşımı ile yaşamın olduğu her yere taşıyan ADOFloor, geleceğin dünyasının her adımını bugünden şekillendiriyor.

Diğer ADO Grup Markalarını İnceleyin.